Naše pivo

Světlé výčepní pivo Grádo 10%

Jedná se o charakterově důstojnou desítku s polotmavou barvou a sněhově bílou pěnou. Je charakteristická jemnou chmelovou hořkostí, jemností a svým plnějším tělem. Vhodná ke každodenní konzumaci.

Složení: pitná voda, ječné slady, žatecký chmel
Objem alkoholu 3,8 % obj.

Světlý ležák Grádo 11%

Světlý ležák je pivo spodně kvašené, nefiltrované a nepasterizované pivo, vyrobené ze dvou ječmenných sladů, tradičním rmutovým způsobem. K chmelení se používá žatecký poloraný červeňák. Pivo se vyznačuje jemnou chmelovou vůní, střední plností a dobrým řízem. Pivo má skvělou pitelnost a krásnou hustou bílou pěnu.

Složení: pitná voda, ječné slady, žatecký chmel
Obsah alk. 4,2 % obj.

Pšeničné pivo Grádo 12%

Svrchně kvašené pivo, nefiltrované a nepasterizované, které má světlejší zlatavou barvu s kvasnicovým zákalem. Pivo je jemné, svěží, střední plnosti s nádechem jemné hořkosti žateckých chmelů. Ve vůni piva převládají banánové a ovocné tóny.

Složení: pitná voda, ječné slady, pšeničné slady a žatecké chmely
Obsah alk. 5,3% obj.

Speciální tmavé Grádo 13%

Spodně kvašené, nefiltrované a nepasterizované pivo, které má výraznou sladovou vůni s plným tělem. Hořkost střední s dlouhým dozníváním. Pivo má střední říz a dobrou pitelnost. Vůně je lehce kávová, která se prolíná společně s praženým sladem. Mile Vás překvapí svojí jemností a vyvážeností.

Složení: pitná voda, ječné slady, žatecké chmely
Obsah alk. 5,5 % obj.

IPA 14%

Svrchně kvašené plné světlé pivo, které je charakteristické svůdným aroma,svěžími ovocnými tóny, silnější hořkostí a chmelovou vůní po citrusových plodech

Složení:   voda, ječné slady, americké odrůdy chmele, kvasnice

Obsah alk.  5,9 % obj.

Naše pivo

Výroba piva probíhá tradičním způsobem s využitím moderních technologií. Minipivovaru disponuje výstavem 2.500 hl/rok.

Kontakt

Bc. Lukáš Fiala
Email: Lukas.Fiala@pivovargrado.cz
Tel. : 605 295 072